Залишити коментар

Голова СОУ зустрівся із проводом Тернопільської обласної організації СОУ.

2848903012 червня 2013 року в Тернополі Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України капітан І рангу Євген Лупаков зустрівся із проводом Тернопільської обласної організації СОУ. Під час зустрічі йшлося про соціально-політичну обстановку в Україні та області, про роль громадськості в державотворчому процесі та вдосконалення роботи ветеранських організацій на місцях.
Зокрема Голова СОУ відзначив, що досвід такого унікального закладу, яким є Тернопільська школа допризивної підготовки, може бути прикладом заощадженого використання бюджетних коштів, і разом з тим активного військово-патріотичного виховання молоді. Саме у приміщенні цієї школи і відбулася зустріч.
Крім того, Євген Лупаков підтримав думку офіцерів Тернопілля, що день 14 жовтня має стати Днем ВІЙСЬКОВИКА-Днем ЗАХИСНИКА-ОБОРОНЦЯ УКРАЇНИ.

Метою перебування Голови СОУ в Тернополі стала його участь у 8-му міжнародному симпозіумі “Проблеми інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі”, який відбувається на протязі 12-14 червня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Тернопільська обласна організація СОУ.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: