Залишити коментар

“…негайно завершити недобудови житлових будинків для військовослужбовців, чим заощадити державні кошти та частково вирішити житлову проблему військовослужбовців ЗС України.” ЛИСТ СОУ ДО ПРЕЗИДЕНТА.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ,
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ФЕДОРОВИЧУ!

Спілка офіцерів України неодноразово зверталася в різні інстанції з питання незадовільного фінансування забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України. Звідусіль йдуть формальні відписки, державні кошти, яких не вистачає на завершення недобудованого житла, знову витрачаються, мабуть за відповідні відкати, а проблема бездомних захисників України набирає загрозливих обертів…
Вперше за час існування ЗС України на 2013р. Держбюджетом України не передбачено фінансування цієї проблеми. І це в той час, коли на будівництво житла для військовослужбовців в попередні роки вже витрачені значні суми державних коштів, окремі житлові об’єкти майже збудовані і тепер стоять безгосподарні, розкрадаються грабіжниками та знищуються з часом природними чинниками, тобто – держава втрачає кошти, а військовослужбовці не отримують обіцяне, заслужене ними житло.
Прошу Вас, як гаранта Конституції України (ст.48 Конституції – право громадян, які потребують соціального захисту, отримати житло від держави безоплатно), та як Верховного Головнокомандувача ЗС України (ст.12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей») дати відповідну вказівку Уряду і Міністру оборони України зокрема, негайно завершити недобудови житлових будинків для військовослужбовців, чим заощадити державні кошти та частково вирішити житлову проблему військовослужбовців ЗС України.

З повагою та впевненістю і в подальшу нашу плідну співпрацю,

ГОЛОВА ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
II СКЛИКАННЯ
КАПІТАН I РАНГУ Є.ЛУПАКОВ

prez

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: