Залишити коментар

СОУ взяла участь у круглому столі про загрози воєнній безпеці та проблеми реформування Збройних Сил України.

7 жовтня 2013 року представники Спілки офіцерів України на чолі із Головою СОУ Народним депутатом України ІІ скликання капітаном першого рангу Євгеном ЛУПАКОВИМ взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Загрози воєнній безпеці та проблеми реформування Збройних Сил України (до Дня українського козацтва і 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії)». Захід ініціював народний депутат України, член профільного парламентського комітету Юрій Сиротюк.

У засіданні круглого столу взяли участь експерти провідних аналітичних центрів, зокрема Центру Разумкова, Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, Української асоціації власників зброї, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Центру воєнної політики та політики безпеки, фахівці Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ, представники Спілки офіцерів України, штабу військово-патріотичної гри «Джура», військові аташе Франції, Литви, Естонії та Угорщини, а також народні депутати попередніх та нинішнього скликань.

Експерти наголосили на необхідності встановлення відповідності між законодавчою базою, зокрема Президентською програмою реформування і розвитку Збройних Сил до 2017 року та проєктом б’юджету на 2014 рік. За пропозицією Першого заступника Голови СОУ Народного депутата України ІІ скликання полковника В’ячеслава БІЛОУСА до резолюції круглого столу було записано вимогу про проведення комітетських слухань, на яких би заслухали відповідальних за виконання (а фактично – невиконання) Державної програми розвитку Збройних Сил на 2006–2011 роки.

Прес-служба СОУ.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Фото Прес-служби ВО “Свобода”

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: