Залишити коментар

Спілка офіцерів України засуджує одноосібну відмову Януковича підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.- ЗАЯВА СОУ

№ 84-С «30» листопада 2013 р.

Заява

Спілка офіцерів України засуджує одноосібну відмову Януковича підписати Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
В українського народу були сподівання бути у сім’ї європейських народів, вийти із тупикової економічної та політичної ситуації, будувати вільну, незалежну, демократичну державу.
Проте криваві події на Майдані Незалежності у Києві, вночі 30 листопада 2013р., із застосуванням сили спецпідрозділами засвідчили, що режим Януковича перейшов межу законності, довів свою антинародну сутність і спрямованість на ліквідацію Державності України.
Спілка офіцерів України підтримує конституційне право громадян України на вільне волевиявлення щодо європейського розвитку держави і засуджує силовий сценарій у стосунках із власним народом.
Спілка офіцерів України звертається до командного та особового складу силових структур України, до всіх працівників правоохоронних органів з вимогою виконання Конституції та законів України щодо захисту прав громадян. Ми закликаємо не допустити подальшого застосування сили до учасників масових народних протестів, не виконувати злочинних наказів.
Закликаємо всіх громадян України, людей різних політичних вподобань, національностей, конфесій об’єднатися навколо вимоги конституційної відставки антиукраїнського, антинародного режиму та не піддаватися на провокації щодо силового захоплення державних установ.

Слава Україні!

Прийнято на засіданні Проводу Спілки офіцерів України 30.11.2013року.

Голова Всеукраїнського об’єднання «Спілка офіцерів України»,
народний депутат України ІІ скликання,
капітан 1 рангу Є.Лупаков

blank

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: