Залишити коментар

“Спілка офіцерів України” висловлює своє обурення розгулом криміналітету та нападами на громадян України

ЗАЯВА
Проводу Всеукраїнської громадської організації “Спілка офіцерів України”

Останнім часом у різних регіонах України почастішали випадки жорстоких нападів та розправ “невідомих” осіб на активістів Євромайдану з нанесенням їм тілесних ушкоджень та з пошкодженням їхнього майна.
Владними правоохоронними органами до цього часу не розкрито жодного такого злочину, що не може не викликати справедливого обурення громадськості. Ще свіжі у пам’яті людей зволікання правоохоронних органів щодо розслідування та встановлення причетних осіб до побиття журналістів 18 травня у м. Києві, в той же час коли журналісти імена, місце реєстрації ”тітушок” змогли узнати вже на другий день.
Сьогодні вночі стався черговий напад на активістку Майдану, відому журналістку, Тетяну Чорновол, яку було нещадно побито трьома “невідомими”, зафіксованими її автомобільним відеореєстратором, чоловіками, що переслідували та неодноразово таранили її автомобіль на Бориспільській трасі.
За фактом побиття журналістки Тетяни Чорновол відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), що викликає подив, оскільки за наслідками її жорстокого побиття, це був очевидний замах на вбивство, пов’язаний з її професійною діяльністю та безпосередньо з журналістськими антикорупційними розслідуваннями.
Зокрема, Тетяна Чорновол писала про злочини таких відомих владних чиновників, як Захарченко, Медведчук, Клюєв, Льовочкін та Віктора Януковича.
Злочинці від влади, точно знають, що законослухняні українці зброї не мають, а тому адекватно протидіяти злочинцям не можуть, і тому так нахабно, по-звірячому, вночі вбивають, калічать учасників Євромайдану, палять і нищать їхнє майно…
За період з 1995 року по вересень 2013 року ініційовано п’ятнадцять спроб розгляду законопроектів з питання регулювання обігу цивільної вогнепальної зброї, жоден з яких з вини провладної більшості у ВРУ так і не став відповідним Законом.
Звертаємось до депутатів ВРУ з вимогою негайно прийняти Закон України “Про зброю”. Народ не має можливості отримати захисту від тих, кого він своїм коштом утримує для свого захисту, бо вони самі стали злочинцями, а тому народ має законне право на самозахист!
У відповідь на звіряче побиття журналістки Тетяни Чорновол закликаємо всіх українських та іноземних журналістів найближчими днями випуски новин і політичних програм, номери видань присвятити одній темі – всебічному висвітленню переслідувань та репресій проти активістів Євромайдану і журналістів.

Всеукраїнська громадська організація “Спілка офіцерів України” висловлює своє обурення розгулом криміналітету та нападами на громадян України, що активно висловлюють свою незгоду з антинародними та корупційними діями влади та бездіяльністю керівників правоохоронних органів України.
Сьогодні всі ЗМІ повинні показати те, про що писала Тетяна, і що стало причиною замаху на її життя – розслідування корупційної діяльності Януковича, Клюєва, Захарченка та інших високопосадовців, всебічно висвітлювати залякування та напади на всіх активістів, які брали участь у мирних акціях протесту, бо публічність стає ледь не єдиною можливістю захисту десятків і сотень людей.
Прізвища, фото, адреси місця мешкання та конкретні факти злочинів суддів, прокурорів, слідчих, представників влади, “Беркуту”, нічних “шакалів” та інших злочинців повинні бути виставлені у всіх ЗМІ, в листівках біля їх помешкань. Злочинці бояться висвітлення їх злочинів! Їх родини, як і мати Врадіївського злочинця-міліціонера, повинні соромитися та самі засудити злочини цих “шакалів”!
Ми закликаємо весь журналістський корпус України та всього світу демонструвати те, як безкарність породжує насилля. Відсутність покарання за злочини 18 травня цього року у м. Києві, далі у Врадіївці, в тому числі й політичної відповідальності, призвели до побиття студентів у ніч на 30 листопада 2013 року, відсутність відповідальності за застосування сили на Євромайдані призвело до побиття Тані Чорновол та продовження репресій проти активістів у всій країні.
Звертаємо увагу, що переважна більшість злочинів проти журналістів в Україні традиційно лишаються без розслідування, а винні не несуть відповідальності, в тому числі й за масове побиття журналістів на вул.Банковій 1 грудня. З цим необхідно покічити!
Підтримуємо неодноразові вимоги учасників Майдану та журналістів України щодо усунення з займаної посади та притягнення до кримінальної відповідальності за злочинну діяльність чи/або бездіяльність міністра Захарченка, який довів всім, що не здатен керувати міліцією, що не спроможний захистити український народ, а захищає лише владу від народу.
Ми закликаємо країни-учасниці ОБСЄ, делегації яких ще не приїхали до Києва, негайно направити в Україну спостерігачів ОБСЄ, які б систематично фіксували і давали оцінку подіям в Україні. Просимо якнайшвидше призначити Моніторингову групу, мандат якої повинен включати право перебувати у залі суду під час розгляду справ затриманих учасників мирних зібрань та журналістів для незалежної об’єктивної фіксації ходу судового засідання, а також виступити зі Зверненням до президента України Віктора Януковича та уряду України щодо затягування розслідування ситуації із побиттям учасників мирного зібрання 30 листопада та 1 грудня 2013 р. та журналістів, що висвітлюють ці події у Києві, та у зв’язку з масовими порушеннями прав людини в Україні.

Ми вимагаємо негайно до кінця цього року:
– ідентифікувати та покарати (притягнути до кримінальної відповідальності та заарештувати) винних у побитті учасників мирного зібрання 30 листопада та подій 1 грудня 2013. Зокрема, забезпечити притягнення до кримінальної відповідальності (взяття під варту) бійців спецпідрозділу “Беркут”, які порушили чинні Правила та Інструкції щодо застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку (Правила застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку затверджені наказом від 27.02.1991 №49), а саме за нанесення ударів гумовими кийками по голові, шиї та животі;
– запровадити видиму індивідуальну нумерацію шоломів бійців спецпідрозділу “Беркут”, яка зробить можливою ідентифікацію бійця, і допоможе ліквідувати їхню колективну безкарність за перевищення службових повноважень, а в подальшому – ліквідацію цих незаконних воєнізованих формувань.

Цей кримінальний терор з боку влади неодмінно отримає неконтрольовану відповідь українських Кармелюків та Довбушів. Підтвердженням цьому є згорівший сьогодні офіс Партії регіонів на Тернопільщині.

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації “Спілка офіцерів України”,
Народний депутат України ІІ скликання,
Капітан 1 рангу Євген Лупаков

zaiava chornovol 1

zaiava chornovol 2

zaiava chornovol 3

 

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: