Залишити коментар

Виражаємо скорботу і співчуття рідним і близьким Анатолія Григоровича Шміло.

shmilo5.02.2014 року на 71-му році пішов з життя почесний голова Житомирської обласної організації Спілки офіцерів України, полковник у відставці ШМІЛО Анатолій Григорович.
З 1993 по 2010 рік він керував даною організацією і за станом здоров’я змушений був залишити її керівництво.
Анатолій Григорович пройшов напружений життєвий шлях. Військову службу розпочав у 1962 році курсантом Орджонікідзивського військового вчилища внутрішніх військ МВС СРСР.
Сповнений патріотичних почуттів на початку 1990 року з декількома однодумцями почав працювати над концепціями майбутніх Збройних Сил України, що на той час було небезпечно.
На основі його концепції був прийнятий Закон “Про Національну гвардію України”.
У квітні 1992 року був призначений командиром військової частини 1411 НГУ, яка дислокувалась в м. Житомирі. Отримавши під формування частини занедбаний піонерський табір Міністерства оборони СРСР – України, разом зі своїми підлеглими приклав багато зусиль, щоб частина відповідала Статутам Збройних Сил України.
В 1994 році частина стала кращою в НГУ. За її високу бойову готовність в 1995 році Президент України Л.Кучма нагородив його орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.
Знервована обстановка при формуванні частини, велика відповідальність за стан бойової готовності, матеріально-технічного забезпечення військової частини дали про себе знати. В 1998 році йому була проведена операція, в результаті чого він став інвалідом ІІ групи і був звільнений у відставку. Службі у Збройних силах СРСР і України Анатолій ШМІЛО віддав 34 роки.
Анатолій Григорович займав активну життєву позицію, проводив роботу по вихованню молодого покоління, боротьбі з корупцією в Збройних Силах України, соціальному захисту військовослужбовців та членів їх сімей.
Виражаємо скорботу і співчуття рідним і близьким Анатолія Григоровича Шміло.

Провід Всеукраїнського громадського об’єднання “Спілка офіцерів України”.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: