Залишити коментар

Про об’єднання усіх православних церков в єдину помісну православну церкву. Звернення СОУ.

ЗВЕРНЕННЯ
Всеукраїнської організації «Спілка офіцерів України»
до Голови Верховної Ради України, народних депутатів України та
всього українського народу

Шановні співвітчизники!

Волею Українського народу ліквідовано диктаторський фашистський режим Віктора Януковича, який з метою збереження себе при владі свідомо розв’язав в Україні криваву громадянську війну з використанням проти мирних протестувальників озброєнних підрозділів усіх силових структур системи державної безпеки. Застосувавши вогнепальну зброю і снайперів, бойовики злочинного режиму лише в Києві вбили біля 100 осіб, чого не було за всі роки незалежності України.
Сам Янукович з часу його появи на арені державної політики, створення його влади та перетворення його у фашистський злочинний режим супроводжувалися відвертою і палкою підтримкою православної церкви Московського патріархату і її лідера патріарха Кирила, за що Віктор Янукович дозволив своїй владі в Україні наділяти цю церкву спорудами і землею, поширюючи її вплив в українському суспільстві. Київська Печерська Лавра за останні роки перетворилася на бізнес структуру та центр гріховних втіх, що аж ніяк не пов’язано з іменем нашого Господа. Православна церква Московського Патріархату, на відміну від керівників інших конфесій, жодного разу не засудила злочинних дій владного режиму. Більше того, на території цієї лаври перебували т.зв. “тітушки”, попи цієї церкви благословляли злочини влади та її бойовиків проти українського народу.

Всеукраїнська організація «Спілка офіцерів України» звертається до Верховної Ради України з проханням ініціювати і активізувати процес об’єднання усіх православних церков в єдину помісну православну церкву, що сприятиме вирішенню багатьох проблем національної безпеки.

Всеукраїнська організація «Спілка офіцерів України» вимагає справедливості та повернути у державну власність історичні і архітектурні пам’ятки, споруди і землю, що були передані за час володарювання Віктора Януковича православній церкві Московського патріархату.

Слава Україні! Слава героям!

За рішенням Проводу ВГО «Спілка офіцерів України»

Голова ВГО «Спілка офіцерів України»,
народний депутат України ІІ скликання,
капітан 1-го рангу Євген Лупаков

cvicha копия

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: