Залишити коментар

СОУ НАГОРОДИЛА ЧЛЕНІВ ЕКІПАЖУ ФРЕГАТУ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ»

57678530272011198331Сьогодні, 5 березня 2014 року, флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України фрегат “Гетьман Сагайдачний”, який виконував завдання в рамках антипіратських операцій НАТО «Океанський щит» («OCEAN SHIELD») та ЄС «Аталанта» («EU NAVFOR ATALANTA») в Аденській затоці і західній частині Індійського океану з піднятим українським прапором підійшов до берегів України та став на рейді порту Одеса.
На борту корабля знаходяться члени Севастопольської організації Спілки офіцерів України підполковник медичної служби Сергій АДАМЕНКО та лейтенант Володимир КАСЮК, які у складі національного контингенту безпосередньо приймали участь в операції НАТО з протидії піратству на морі “Океанський щит” та операції Європейського Союзу “Аталанта”.
За високу пильність, відмінний рівень бойової злагодженості та бездоганний результат впродовж оперативного патрулювання дані офіцери нагороджені відзнакою Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України – орденом “ХРЕСТ ЗАСЛУГИ”.
Українські військові не втрачають бойового духу та готові негайно приступити до виконання завдань щодо захисту національних інтересів держави.

Прес-служба СОУ

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: