Залишити коментар

СОУ пропонує ввести миротворчі сили ООН та готувати позов на Путіна до міжнародного трибуналу як організатора міжнародного тероризма та агресії проти України.

З В Е Р Н Е Н Н Я
ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
ДОРОГІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

06 квітня 2014 року, військові Російської Федерації у війні з Україною в Криму пролили кров нашого побратима, військовослужбовця в/ч 1100 Збройних Сил України, майора Карачевського Станіслава Володимировича. 13 квітня 2014р. агенти Москви в Слов’янську вбили іншого нашого побратима та кількох поранили.
Майор Карачевський був вбитий цинічно і брутально перед відбуттям на материкову частину України у своєму офіцерському гуртожитку. Сиротами залишилися двоє маленьких дітей.
Ці вбивства, як і вбивства мирних протестувальників в Києві за участю спецпідрозділів Російської Федерації є підставою оголосити Володимира ПУТІНА, президента Російської Федерації, воєнним злочинцем, який своїми незаконними діями зламав в Європі встановлений міжнародними договорами порядок, порушив державні кордони суверенної держави, захопив територію України та тероризує Український народ, організовуючи масові заворушення на Сході України з метою подальшого захоплення території суверенної і незалежної України і встановлення над нею російського протекторату.
До недавня у ХХІ столітті важко було уявити, щоб одна держава підірвала міжнародну стабільність і поставила людство на грань нової світової війни.
Режим Путіна прикриваючи введення своїх військ на територію суверенної держави брутальною брехнею про міфічних жахливих «бандерівців», про утиски росіян в Україні нарешті розкрив свою справжню неонацистську сутність та імперські амбіції «збирача земель руських». Терористичні акції злочинного режиму Путіна проти Українського народу продовжуються в Донецьку, Луганську, Миколаєві, Харкові.
У зв’язку з цим ВГО «Спілка офіцерів України» пропонує Уряду України:
– звернутися до Організації об’єднаних націй з вимогою негайного введення відповідного контингенту миротворчих військ у прикордонну смугу з Російською Федерацією на території України для уникнення подальших провокацій та зриву виборів 25 травня;
– підготувати доказову базу і звернутися до Міжнародного Гаагського трибуналу з позовом про засудження громадянина Російської Федерації Володимира Путіна як організатора міжнародного тероризму і військової агресії проти суверенної, незалежної держави України.
Слава Україні!

Голова ВГО «Спілка офіцерів України»
народний депутат ІІ скл.,
капітан 1 рангу Є.Лупаков

55

Прес-служба СОУ

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: