Залишити коментар

За умов триваючої російської агресії Україна не може залишатись позаблоковою. Звернення СОУ до ВГ ЗСУ.

в.о. Президента України
Верховному Головнокомандувачу
Збройних Сил України
Голові Верховної Ради України
Турчинову О.В.

Україна опинилася під загрозою втрати незалежності й поглинання московським неоімперіалізмом. Це найбільша небезпека за всі роки після відновлення Української державності.
Узявши на озброєння брутальну інформаційну пропаганду в кращих традиціях Йозефа Геббельса, режим Путіна незграбно намагається замаскувати введення своїх військ на територію суверенної держави.
Президент Російської Федерації брутально порушив засвідчений міжнародними договорами порядок в Європі, тим самим розкривши свою справжню неонацистську сутність та імперські амбіції «збирача земель руських».
Неспровокована агресія Росії проти України (окупація Криму, сприяння й потурання терористичним акціям у Донецьку, Луганську, Одесі та інших містах Сходу й Півдня України) стала найбільшим викликом європейській та світовій безпеці з часу завершення Другої світової війни.
Росія брутально порушила виконання зобов’язань згідно Будапештського меморандуму 1994 року після добровільної здачі Україною третього за потужністю в світі ядерного арсеналу.
Незалежна Україна – це запорука європейської безпеки й стабільності, тому сподіваємося на розуміння і підтримку підписантів Будапештського меморандуму щодо гарантування нашої національної безпеки.
А саме: США, Великої Британії, Франції та Китаю.
За умов триваючої російської агресії Україна не може залишатись позаблоковою. Окуповані Російською Федерацією території – не аргумент відкладати питання про вступ до НАТО.
Конкретні приклади:
– Туреччина й Греція (окупована частина Кіпру);
– частина Грузії окупована Росією (Абхазія і Південна Осетія).
Але Грузія розраховує на те, що на вересневому саміті НАТО у Великобританії Північноатлантичний альянс підтримає план дій щодо вступу Грузії до НАТО.
План з набуття Україною членства в НАТО може тривати кілька років, але якщо перебуватимемо в цьому процесі, то ймовірність нападу чужинців на Українську державу різко зменшиться.
Зважаючи на викладене вище, Спілка офіцерів України пропонує Верховній Раді України прийняти рішення про проведення 25 травня 2014 р. (в день виборів президента) плебісциту щодо вступу України в НАТО і за його результатами внести відповідні зміни в законодавство України щодо її позаблокового статусу та подати заявку про вступ України у НАТО.

З повагою та впевненістю і на подальшу нашу плідну співпрацю

Голова Спілки офіцерів України
Народний депутат України ІІ скликання
капітан першого рангу Є.Лупаков

1 2

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: