Залишити коментар

Щодо зміцнення і подальшого розвитку Збройних Сил та інших військових формувань України. ПРОПОЗИЦІЇ СОУ.

Президенту України –
Верховному Головнокомандувачу
Збройних Сил України
Порошенку П.О.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!

Пропозиції Спілки офіцерів України
щодо зміцнення і подальшого розвитку
Збройних Сил та інших військових формувань України.

Події останнього часу та хід бойових операцій військових формувань України проти російських окупантів та терористів – учасників збройного заколоту, дії яких спрямовані на ліквідацію Державності України змушують докорінно змінити систему виховної роботи в усіх військових формуваннях України, особливо серед особового складу сил АТО.
Відсутність належної ідеологічно-інформативної та виховної роботи серед бійців АТО призвели до випадків невиконання наказів, залишення району бойових дій окремими підрозділами, вказують на нагальну і термінову потребу розгортання, як в системі військових формувань, так і в інформаційній політиці Держави, відповідних служб, які мають вести потужну інформаційну та контрпропагандивну роботу серед військовослужбовців усіх збройних формувань України, так і в межах всієї країни, використовуючи можливості сучасних Засобів Масової Інформації.
З цією метою пропонується ряд заходів.
1. В системі структурних підрозділів військових формувань України відновити (створити) Головні управління виховної роботи (ГУВР), до складу яких ввести капеланську службу, як основні військові органи, спрямовані на забезпечення соціально-психологічної та культурно-виховної діяльності військовослужбовців та членів їх сімей.
Терміново розробити Концепцію гуманітарної складової національно-патріотичного виховання у військових формуваннях України, яке має здійснюватися на національно-історичних основах та традиціях Українського народу.
Ці традиції мають глибоку історичну основу і вирішальне значення для зміцнення обороноздатності держави, підняття престижу військової служби, для подальшого глибокого розуміння необхідності захисту своєї країни, формування державницького світогляду та патріотизму серед всіх громадян нашої держави.
У якості додаткового стимулювання патріотичних основ, командному та виховному складу Збройних Сил України (та інших військових формувань), які під час виконання службових обов’язків якісно послуговуються українською мовою, законодавчо передбачити надбавку до 25% до посадового окладу.
1-а. Досвід минулого періоду неспростовно доводить негатив відсутності патріотичного виховання серед тих силових структур (МВС та СБУ), які мали жорстко діяти у напрямку захисту Української Держави та її територіальної цілісності. Практика довела, що працівники цих силових структур мало знають минулі трагічні і героїчні сторінки нашого народу та причини, чому вони зобов’язані жорстко діяти у напрямку захисту не окремих посадовців, а лише національних інтересів України.
2. Відновити у повному обсязі систематичну планомірну мобілізаційну і гуманітарну підготовку з приписним контингентом військовослужбовців, які знаходяться у запасі.
3. Передбачити можливість поновлення системи військово-патріотичного виховання в системі середньої, середньо-спеціальної та вищої освіти. Військово-патріотичне виховання в даній системі має ґрунтуватися на національно-історичних традиціях Українського народу.
4. Відновити у паспортах, свідоцтвах про народження тощо Громадян України графу “національність ”, оскільки відсутність цієї графи дає підстави противникам Державності України вдаватися до тверджень щодо відсутності українців як національності і, у зв’язку з цим, про відсутність підстав до реалізації права Українського Народу на творення і відновлення власної Державності.
5. В системі культурно-виховної роботи відновити університети українознавства при Будинках офіцерів Збройних Сил України та інших військових формувань, в обласних адміністративних центрах та в місцях компактного розміщення військових частин.
Необхідно негайно довести чисельність Збройних Сил України до 1,5 млн осіб з можливою перспективою їх швидкого збільшення до 3-х млн., з перспективою переходу до Швейцарського варіанту функціонування збройних сил, оскільки наступний, ще значно масованіший наступ відмобілізованих військових частин РФ нам слід чекати не пізніше весни 2015 року.
Одночасно пропонується зберегти напрям на формування контрактної форми комплектування Збройних Сил України. Передбачити можливість переводу на контрактну основу військовослужбовців та окремих військових частин (на добровільній основі), в яких проходять службу військовослужбовці строкової служби.
6. Переглянути проблему пов’язану з підвищенням грошового забезпечення та заробітної платні для військовослужбовців всіх категорій та працівників Збройних Сил України. Передбачити підняття грошового забезпечення за військове звання.
Для надання належної і термінової відсічі агресору, в умовах певного дефіциту військ та озброєння у військах, необхідно використати військовий досвід мобільних озброєних загонів.
Так, наприклад, у роки агресії Совєтської Росії проти УНР (1918-1921 рр) на території України діяли маневрові загони Нестора Махна, які мали вигляд тачанок з кулеметами. Це були тогочасні мобільні озброєні загони…
Ми сьогодні маємо можливості використати подібний досвід. З цією метою слід звернутися до відомих активістів Українського Автомайдану, його значної кількості учасників, з проханням організувати мобільні відповідно додатково озброєні ПТУРС- ами автогрупи з метою нанесення стрімких і важких ударів по живій силі та техніці агресора, як у тилу так і на відкритому просторі, з подальшим швидким виходом з бою.
Загальна кількість груп визначається кількістю тих, хто зголоситься, причому, кожна група складається не більше, ніж з 1 – 3-х автомобілів – практично неможливо визначити їхню концентрацію.
Слід брати до уваги не зовсім сприятливу конфігурацію кордонів України, через що можливий варіант наступу з Придністров’я та глибокого проходу через територію Білорусі.
Мобільні озброєні загони мають бути готові до дій не лише в районах нинішніх бойових дій, а й у названих напрямках.
Підготовка груп має розпочатися негайно.
Втрати власників автомобільних засобів, в разі їх пошкодження чи втрати, мають бути відшкодовані власникам (або родичам загиблих) страхуванням чи іншими доступними засобами.
На жаль наші аналогічні пропозиції до Вас за вих. №77-с від 26.05.14р. щодо необхідності ініціювати низку технічних рішень для швидкого поліпшення матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України (ЗСУ), Національної гвардії (НГ) та Територіальної оборони (ТО) Безпілотними літальними апаратами (БПЛА) — закупити за кордоном, або ж негайно поставити завдання нашим конструкторам та відповідним заводам, дякувати Богу, владою України нібито почалися реалізовуватись, хоча відповіді на наше звернення ми не отримали і досі…

З повагою та впевненістю і в подальшу нашу плідну співпрацю, готовністю до особистої обіцяної Вами зустрічі для надання інших порад і пропозицій

ГОЛОВА ВГО «СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ»
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ II СКЛ.
КАПІТАН 1 РАНГУ Є.ЛУПАКОВ

presidentu 1 presidentu 2 presidentu 3

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: