Залишити коментар

Про СОУ

oip sou

Спілка офіцерів України (надалі СОУ, Спілка) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об’єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі – Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) – ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України (надалі – члени СОУ).
Спілка, її обласні, районні, міські, організації, та інші структурні підрозділи Спілки є юридичними особами, виступають учасниками цивільно-правових відносин, можуть мати самостійний баланс, відокремлене майно, розрахунковий та інші рахунки в установах банків, печатки, штампи, бланки зі своїм найменуванням, символіку, зразки яких затверджуються Виконавчим комітетом Спілки та реєструються у встановленому законом порядку. Статутна діяльність Спілки поширюється на всю територію України.
Юридична адреса Спілки: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, оф.325, 01021.

Спілка у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством України, актами міжнародного права, що набули чинності в Україні та цим Статутом.

Спілка має право засновувати або вступати у міжнародні громадські організації, діяльність яких не суперечить Конституції України, чинному законодавству України, Статутові та Програмі Спілки.

Спілка створена і діє на принципах законності, самоврядування, гласності, добровільності членства, рівноправності всіх членів Спілки незалежно від військового звання, посади, службового та соціального стану.

Спілка має свою символіку: емблему, герб, прапор, штандарт, посвідчення та нагрудний знак члена Спілки, відзнаки, ордени і медалі.

Розділ 1, статуту Спілки офіцерів України.

Білше про СОУ читайте на сторінках Офіційного інтернет представництва СОУ

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: